blog

Jak správně vybrat reklamní stojan áčko?

Reklamní stojany áčka svým tvarem připomínají písmeno A, proto se pro ně vžil název "reklamní áčka". Lze je ale nalézt i pod názvy jako reklamní cedule, reklamní tabule či stojany. Tyto reklamní stojany áčka najdou využití pro vnitřní i venkovní prezentaci.

Lze je dělit na několik druhů, které se liší dle své základny a stability.

Stojan Áčko

Klasický reklamní stojan áčko

Jednoduchý oboustranný reklamní stojan áčko s hliníkovou konstrukcí. Takovéto reklamní áčko je díky své nízké váze lehce přenosné, ale nedoporučujeme jej však používat při silnějším větru. Klasické reklamní áčko je ve formátech A1, A2, B1 a B2. Dodáváme je bez tisku nebo s konkreténím tiskem vaší grafiky pro obě strany.
 

Stojan Áčko

Reklamní stojan áčko s ocelovou konstrukcí

Kovový reklamní stojan áčko s ocelovou konstrukcí a oboustranným potiskem. Bytelná ocelová konstrukce zaručuje tomuto reklamnímu stojanu áčko odolnost proti větru. Toto reklamní áčko je v nejpoužívanějším formátu A1. Dodáváme je bez tisku nebo s konkreténím tiskem vaší grafiky pro obě strany.

Stojan Áčko

Reklamní stojan áčko se základnou na vodu

Reklamní stojan áčko se základnou na vodu je tvořen ze dvou částí. Plastová podstava reklamního stojanu je dutá a je schopná pojmout několik desítek litrů vody, či písku. Druhou částí je pak kovová konstrukce. Díky své vysoké váze je tento reklamní stojan áčko vhodný do silného větru. Toto reklamní áčko je v nejpoužívanějším formátu A1. Dodáváme je bez tisku nebo s konkreténím tiskem vaší grafiky pro obě strany.
 

Pro potisk zvolte vhodnou metodu podle způsobu použití:

Plakát - nejlevnější řešení, jednoduchá výměna, nízká životnost - zvolte, pokud potřebujete často měnit grafický motiv matný papír 115g/m2.

Samolepka - dlouhá životnost, stálost barev, změna motivu znamená přelepení - zvolte, pokud nepotřebujete často měnit grafický motiv monomerická samolepka s UV ochranou laminací.

Magnetka - jednoduchá a rychlá výměna, pro časté změny motivu - zvolte, pokud potřebujete často měnit grafický motiv (nebo máte opakující se motivy a vyměňujete je) spodní část magnetky je samolepící film, vrchní část je potištěna vaší grafikou.