Rozdíly mezi základními typy jednostranných roll upů

8.1. 2018

Sháníte roll upu, ale nevíte si rady s výběrem? Na trhu je velké množství těchto reklamních stojanů a někdy není snadné se v nich vyznat. Vybrali jsme z naší nabídky jednostranné roll upy, které vám v tomto článku trochu přiblížíme.

WASP

Základní model pro krátkodobější prezentaci. Hliníkové tělo, zaklapávací lišta a otočné nohy pro lepší stabilitu. Brašna bez polstrování. Není vhodný pro časté přenášení.

   

MANTIS

Vylepšený základní model, leštěný hliník s černě lakovanými boky a pacičkami na nohách. Brašna s polstrováním, vhodnější pro častější přepravu. Díky vyšší váze je stabilnější než varianta WASP.
 

MOSQUITO

Prémiový základní model, leštěný hliník s černě lakovanými boky a pacičkami na nohách. Obsahuje vnitřní stabilizátor a závaží pro maximální stabilitu. Polstrovaná brašna obsahuje navíc textilní ochranou vložku.

DELTA LITE

Roll up střední třídy v originálním designovém provedení. Má teleskopickou tyč a kvalitní brašnu. Vypadá exluzivně, jeho přidaná hodnota je především v designu.

BLADE +

Roll up střední třídy s atypickým designem. Má také teleskopickou tyč a kvalitní brašnu. Stabilitu na nerovném povrchu zajišťují nastavitelné nohy.

­BARRACUDA

Roll up Barracuda se vyznačuje jednoduchou výměnou grafiky díky patentované pojistce. Má jednoduchý válečkový design a také teleskopickou tyč a nastavitelné nohy pro větší stabilitu.

LIBERTY

Liberty je specifický především svým neokoukaným a jednoduchým válečkovým designem. Roll up patří do základní kategorie, stabilitu zajišťují široké otočné nohy. Součástí je polstrovaná taška pro transfery.

MERLIN

Roll up Merlin je vhodný pro náročné klienty, kteří požadují velmi častou výměnu nebo střídání grafiky. Tu umožňují výměnné kazety, ve kterých je grafika upevněna. Kazeta lze ze strojku snadno vyjmout a nahradit jinou, ve které je připevněna nová grafika.

¨

ORIENT

Orient je roll up střední třídy. Disponuje nejen zajímavým designem, ale především je to jediný roll up s předním vysouváním grafiky. Grafika se upevňuje univerzální lištou a její výměna je tak velmi jednoduchá.

ORIGINAL +

Roll up Original+ je jedničkou ve svém oboru. Jedná se o roll up prémiové třídy. Oproti výše zmíněným roll upům nabízí navíc teleskopickou tyč, výměnné horní i spodní lišty pro častou výměnu grafiky. Navíc k němu můžete zakoupit i příslušenství – police, držáky na letáky atd... Vyrábí se v šířce až 300cm.