Máte 0 položek ve vašem košíku.

8.1. 2018

Sháníte roll upu, ale nevíte si rady s výběrem? Na trhu je velké množství těchto reklamních stojanů a někdy není snadné se v nich vyznat. Vybrali jsme z naší nabídky jednostranné roll upy, které vám v tomto článku trochu přiblížíme.

ECONOMY

Nejlevnější varianta roll upu na trhu. Základní model v hliníkovém provedení, s taškou pro přenosy bez polstrování, zaklapávací lišta a otočné nohy pro lepší stabilitu. Není vhodný pro časté přenášení.

STANDARD

Vylepšený základní model roll upu, leštěný hliník s černě lakovanými boky a pacičkami na nohách. Brašna s polstrováním, vhodnější pro častější přepravu. Díky vyšší váze je stabilnější než varianta Basic.

PREMIUM

Prémiový model, leštěný hliník s černě lakovanými boky a pacičkami na nohách. Obsahuje vnitřní stabilizátor a závaží pro maximální stabilitu. Polstrovaná brašna obsahuje navíc textilní ochranou vložku.

EXCLUSIVE

Roll up s exkluzivním designem a výbornou stabilitou. Má teleskopickou tyč a kvalitní brašnu. Největší přidaná hodnota tohoto roll upu je především ve špičkovém designu.

­BARRACUDA

Roll up Barracuda se vyznačuje jednoduchou výměnou grafiky díky patentované pojistce. Má jednoduchý válečkový design a také teleskopickou tyč a nastavitelné nohy pro větší stabilitu.

ROUND

Vylepšený základní model roll upu Round je specifický především svým neokoukaným a jednoduchým válečkovým designem. Roll up patří do základní kategorie, stabilitu zajišťují široké otočné nohy. Součástí je polstrovaná taška pro transfery. 

CASSETTE

Roll up Cassette je vhodný pro náročné klienty, kteří požadují velmi častou výměnu nebo střídání grafiky. Tu umožňují výměnné kazety, ve kterých je grafika upevněna. Kazeta lze ze strojku snadno vyjmout a nahradit jinou, ve které je připevněna nová grafika.

ORIENT

Orient je roll up střední třídy. Disponuje nejen zajímavým designem, ale především je to jediný roll up s předním vysouváním grafiky. Grafika se upevňuje univerzální lištou a její výměna je tak velmi jednoduchá.

ORIGINAL +

Roll up Original + je jedničkou ve svém oboru. Jedná se o roll up exclusivní třídy. Oproti výše zmíněným roll upům nabízí navíc teleskopickou tyč, výměnné horní i spodní lišty pro častou výměnu grafiky. Navíc k němu můžete zakoupit i příslušenství – police, držáky na letáky atd... Vyrábí se v šířce až 300cm.