blog

Rozdíly mezi základními typy jednostranných roll upů

Sháníte roll upu, ale nevíte si rady s výběrem? Na trhu je velké množství těchto reklamních stojanů a někdy není snadné se v nich vyznat. Vybrali jsme z naší nabídky jednostranné roll upy, které vám v tomto článku trochu přiblížíme.

Roll Up banner

Roll Up Economy

Nejlevnější varianta roll upu na trhu. Základní model v hliníkovém provedení, s taškou pro přenosy bez polstrování, zaklapávací lišta a otočné nohy pro lepší stabilitu. Není vhodný pro časté přenášení.

Roll Up banner

Roll Up Standard

Vylepšený základní model roll upu, leštěný hliník s černě lakovanými boky a pacičkami na nohách. Brašna s polstrováním, vhodnější pro častější přepravu. Díky vyšší váze je stabilnější než varianta Basic.

Roll Up banner

Roll Up Premium

Prémiový model, leštěný hliník s černě lakovanými boky a pacičkami na nohách. Obsahuje vnitřní stabilizátor a závaží pro maximální stabilitu. Polstrovaná brašna obsahuje navíc textilní ochranou vložku.

Roll Up banner

Roll Up Exclusive

Roll up s exkluzivním designem a výbornou stabilitou. Má teleskopickou tyč a kvalitní brašnu. Největší přidaná hodnota tohoto roll upu je především ve špičkovém designu.

Roll Up banner

Roll Up Cassete

Roll up Cassette je vhodný pro náročné klienty, kteří požadují velmi častou výměnu nebo střídání grafiky. Tu umožňují výměnné kazety, ve kterých je grafika upevněna. Kazeta lze ze strojku snadno vyjmout a nahradit jinou, ve které je připevněna nová grafika.