Máte 0 položek ve vašem košíku.

Muší křídla - jak vybrat to správné včetně příslušenství?
19.12. 2017

Reklamní vlajky, muší křídla nebo také bowflagy, jak je můžete znát, jsou moderní a poutavou formou prezentace vaší společnosti nebo produktů. Vlajky je možné využívat jak v interiérech, tak i exteriérech, jsou k dostání v různých velikostech od 2,0 až po 5,0 metrů s různými typy základen. V naší nabídce se nejvíce prodávají vlajky kapkovitého nebo vlajícího typu. Z hlediska kvality provedení mezi nimi není rozdíl, výběr je pouze o tom, co se vám více líbí nebo více vyhovuje pro typ propagace.

 

Kapkovitá

Kapkovitá

Svým tvarem připomíná slzu nebo také muší křídlo. Je vhodná do interiérů i exteriérů. Její inovativní tvar zajišťuje, že se vlajka ve větru otáčí, ale současně vždy zůstává napnutá a tím pádem je její potisk stále dobře viditelný. Konstrukce i tisk jsou lehkého a zároveň odolného zpracování a nevadí jim vítr, ani déšť.

Velikosti reklamních vlajek:

2 metry
včetně prutu
2,6 metru
včetně prutu
3,3 metru
včetně prutu
4,3 metru
včetně prutu

 

Vlající

Vlající

Její tvar vychází z peří nebo také ploutve. Opět se hodí jak do interiérů, tak i exteriérů. Díky lehkému zpracování a přitom odolné konstrukci tato vlajka zajišťuje ohnutí při náporech větru a naopak se díky usazení do základny bude vždy otáčet právě po směru foukání.

Velikosti reklamních vlajek:

2,45 metru
včetně prutu
3 metry
včetně prutu
4 metry
včetně prutu
5 metrů
včetně prutu

 

DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ!

Na vlajkách je grafika z druhé strany zobrazena zrcadlově obráceně a se sytostí barev cca 75%.

 

A JAK SI K VLAJCE VYBRAT SPRÁVNOU ZÁKLADNU?

Dle druhu vlajek a také míst, na kterých budou vystaveny, k nim dodáváme šest různých základních stojanů, pomocí nichž se ukotvují. A jak vyberete ten správný?

Malý křížový stojan

Malý křížový stojan

je vhodný pro umístění na rovném povrchu a je určený pro vlajky velikosti S a M, stejné využití má i velký křížový stojan, ten je vhodný pro vlajky L a XL.

Deska

Čtvercový stojan

Pokud hledáte stojan, který udrží vlajku na místě i ve větru, ideální bude čtvercový stojan, ta je vhodná pro veškeré velikosti, avšak u vlajek L a XL je potřeba použít i zátěžový kruh.

Nájezdový stojan

Nájezdový stojan pod kolo auta

Nemáte plochu vhodnou k umístění velké desky či kříže? Nevadí, v naší nabídce je totiž nájezdový stojan, který snadno umístíte pod kolo automobilu.

Vrtný trn

Vrtný trn

Na travnatém či měkčeném povrchu lze využít vrtný trn - zemní plastový kolík pro zavrtání na travnaté ploše, ten je vhodný pro vlajky S a M. Pro všechny velikosti pak zvolte kovový hrot, který snadno zapíchnete do měkkého povrchu.